OSGB - ANKARA ZER ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ

İçeriğe git

Ana menü:

Uluslar arası çalışma örgütünün tahminlerine göre her yıl 358.000 çalışan iş kazaları, 1.950.000 civarında çalışan ise meslek hastalıkları sonucu hayatını kaybediyor. Ülkemizde günlük ortalama 4 işçinin vefatını ve 8 işçinin ise ömür boyu çalışamaz hale geldiği düşünüldüğünde,iş sağlığı ve güvenliğinin ehemmiyeti daha iyi anlaşılacaktır. Bu rakamların kalkınmış ülkelerde meydana gelen iş kazası sayıları ile kıyaslandığında kabulü mümkün olmayıp,iş kazası sayısını limitte sıfıra çekebilmek için çalışma hayatıyla ilgili tüm bireylere büyük vazife düşmektedir.

Bu açıdan OSGB lere de büyük bir pay düşmektedir. ZER OSGB olarak A,C sınıfı iş uzmanlar,tecrübeli işyeri hekimi ve sağlık personeliyle güçlü ,dinamik ve fark yaratan bir takım olmayı başarmıştır.

ZER OSGB ‘nin amacı iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirerek, Türkiye ‘nin çağ atlamasına katkıda bulunacaktır. İş kazalarının mümkün olan en aza indirildiği, insan odaklı bir toplumun birer üyesi olmak  ZER OSGB ailesinin en büyük hedefidir.

COPYRİGHT ( C ) 2017  ZER İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
DANIŞMANLIĞI TEKNİK ÖLÇÜM LABARATUVARI EĞİTİM
MÜHENDİSLİK  HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
TÜM HAKLARI SAKLIDIR.
WEB MASTER: FATİH MEHMET CANSIZ                                                                                                       
İçeriğe dön | Ana menüye dön